Sledovať film Exodus: Bohové a králové online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Exodus: Bohové a králové
  Trailer k filmu Exodus: Bohové a králové   Sledovať 1234 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Drama
Réžia:
Ridley Scott
Hrajú:
Christian Bale (Mojžíš), Joel Edgerton (Rhamses), John Turturro (Seti), Aaron Paul (Joshua), Ben Mendelsohn (Hegep), María Valverdeová (Séfora)
Krajina:
Velká Británie, USA, Španělsko
Rok výroby:
2014
Popis:
Vzbúril sa proti impériu a zmenil svet.

Vyrastali ako bratia, ale stali sa z nich nepriatelia na život a na smrť, egyptský faraón Ramzes a Mojžiš, ktorý sa stal legendou. V starovekom Egypte sa vládca rovnal Bohu a inak tomu nebolo ani v prípade Ramzesa. Mocný vládca mal jediného priateľa, Mojžiša, ktorý s ním vyrastal od detstva, keď ho našla a ujala sa ho kráľovská rodina. Z priateľa sa však stal úhlavný nepriateľ, keď sa Mojžišovi zjavil ,,iný
Hodnocenie:
61 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski