Sledovať film Hellboy: Zlatá armáda online

Prehrajte si film Hellboy: Zlatá armáda online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1224 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Hellboy: Zlatá armáda
  Trailer k filmu Hellboy: Zlatá armáda   Sledovať Hellboy: Zlatá armáda online
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Fantasy
Réžia:
Guillermo del Toro
Hrajú:
Ron Perlman (Hellboy), Selma Blairová (Liz Shermanová), Doug Jones (anděl smrti), John Alexander (Johann Krauss / Bethmoora Goblin), James Dodd (Johann Krauss), Seth MacFarlane (Jóhann (hlas))
Krajina:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Zachrániť svet je pekelná drina.

Najproblematickejšieho zamestnanca prísne tajného Úradu pre paranormálny výskum a obranu tento raz čaká naozaj náročná úloha. Syn vládcu podsvetia, princ Nuada, totiž prerušil krehké prímerie, ktoré panovalo medzi ľuďmi a jeho ríšou, čím naštartoval príslovečné peklo na Zemi. A má byť ešte horšie - Nuada sa snaží skompletizovať zbierku artefaktov, ktoré mu majú pomôcť oživiť Zlatú armádu, nezničiteľné monštrá, ktoré za pár minút urobia z ľudstva ohrozený druh. A aby toho nebolo málo, Hellboya rozptyľuje aj ľahko talianska domácnosť, ktorú má so svojou Liz. Tvárou v tvár ohrozeniu sveta musí ísť rodina bokom, a tak sa zamestnanci najtajnejšieho zo všetkých tajných úradov vydajú do nepriateľského tábora, aby zastavili Zlo, ešte než sa stačí vyvaliť na Zem.
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski