Film Hokejový zázrak

Sledovať film
Hokejový zázrak
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Jedná se o inspirativní příběh podle skutečnosti, který se odehrává na pozadí jedné z největších událostí historie sportu - kdy v roce 1980 hokejový tým Spojených států amerických triumfálně porazil na Olympijských hrách Sovětský svaz. Roli dynamického a pevně odhodlaného trenéra Herba Brookse si zde zahrál Kurt Russel, který byl nominován na Zlatý Globus a podává ve filmu vynikající výkon. Herb Brooks měl téměř nesplnitelný sen - chtěl porazit zdánlivě neporazitelné Rusy v jejich vlastní hře. Brooks začínal s náhodně vybranou skupinou dvaceti kluků a trénoval je tak, aby hráli jako nikdy předtím. Udělal z nich tým, který věřil, že se mu podaří dosáhnout nedosažitelného.

Žáner: Životopisný, Drama, Historický, Sport
Réžia: Gavin O'Connor
Hrajú: Kurt Russell (Herb Brooks), Patricia Clarksonová (Patty Brooksová), Noah Emmerich (Craig Patrick), Sean McCann (Walter Bush), Kenneth Welsh (Doc Nagobads), Eddie Cahill (Jim Craig)
Scénár: Eric Guggenheim
Krajina: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocenie: 75 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko