Sledovať film Jacqueline Sauvage online

Prehrajte si film Jacqueline Sauvage online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1245 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Jacqueline Sauvage
  Sledovať Jacqueline Sauvage online
Žáner:
Drama, Krimi
Réžia:
Yves Rénier
Hrajú:
Muriel Robinová (Jacqueline Sauvage), Olivier Marchal (Norbert Marot), Alix Poisson (Me Tomasini), Armelle Deutschová (Me Bonaggiunta), Samantha Rénierová (Fabienne), Erika Sainte (Carole)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2018
Popis:
10. septembra 2012 Jacqueline Sauvage zasiahla svojho manžela tromi výstrelmi do chrbta. Súdny proces s ňou sa stal jednou z najsledovanejších mediálnych udalostí vo Francúzsku. Jacqueline nedokázala rozprávať o svojich pohnútkach ani o svojom životnom príbehu a tak bola odsúdená na 10 rokov väzenia. Jej dcéry sa však nevzdávali a s pomocou právnikov za svoju matku bojovali. Fyzický i psychický teror, ktorému bola žena 47 rokov vystavená, vychádzal na povrch len postupne, rovnako ako traumy ostatných členov rodiny, ktorým pocity hanby a viny, či snaha chrániť svojich blízkych, po celý dlhý čas bránili urobiť rozhodujúci krok a volať o pomoc.
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski