Film Jantarová komnata

Sledovať film
Jantarová komnata
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Jantárová komnata bez stopy zmizla po tom, čo ju v roku 1941 nemecké jednotky ukradli z jej pôvodného miesta v Katarínskom paláci pri Petrohrade. Odvtedy sa ju márne snažili vypátrať mnohí hľadači pokladov. Eik, Katharina a Justus objavia zaujímavú stopu, ktorá vedie až k Albertovi Einsteinovi, ktorý sa údajne snažil Jantárovú komnatu v posledných dňoch vojny zachrániť.

Žáner: Akčný, Dobrodružný
Réžia: Florian Baxmeyer
Hrajú: Kai Wiesinger (Eik Meiers), Sonja Gerhardt (Kriemhild 'Krimi Meiers), Fabian Busch (Justus Zacharias), Bettina Zimmermannová (Katharina Berthold), Annika Blendlová (Mila Marglund), Clemens Schick (Jan van Hassel)
Scénár: Derek Meister, Simon X. Rost
Krajina: Nemecko
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 51 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko