Sledovať film Jeřábi táhnou online

Prehrajte si film Jeřábi táhnou online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Jeřábi táhnou
  Trailer k filmu Jeřábi táhnou   Sledovať Jeřábi táhnou online
Žáner:
Dokument, Drama, psychologický, Romantický, Válečný
Réžia:
Mikhail Kalatozov
Hrajú:
Tatyana Samojlova (Veronika, hospodyně u Sýkorů), Aleksey Batalov (Boris), Vasili Merkuryev (Fyodor Ivanovich), Aleksandr Shvorin (Mark), Svetlana Kharitonová (Irina), Konstantin Nikitin (Volodya)
Krajina:
Rusko
Rok výroby:
1957
Popis:
Do ich lásky kruto zasiahla vojna...

Komorný príbeh z obdobia 2. svetovej vojny zobrazuje krutosť vojny na osude mladého dievčaťa. Moskovčania Veronika a Boris boli zamilovaní a šťastní, no do ich života kruto zasiahla vojna. Boris musel náhle narukovať a hoci Veronika na neho nezabudla, počas jeho neprítomnosti podľahla Borisovmu bratrancovi Markovi a vydala sa za neho. Až po svadbe pochopila, že Mark je bezcharakterný. Do konca vojny zúfalo čaká na Borisa, voči ktorému cíti veľkú vinu, osud jej však už nedá príležitosť na hľadanie odpustenia... Pôsobivé filmové dielo využíva dynamickú ručnú kameru, ktorá vyjadruje psychológiu jednotlivých postáv príbehu a obohacuje tak obraz dejín o intímny rozmer. Na MFF Cannes získal film Zlatú palmu a Zvláštne uznanie pre hlavnú ženskú predstaviteľku.
Hodnocenie:
84 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski