Film Som číslo štyri

Sledovať film
Som číslo štyri
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Trojka je mŕtva. On je číslo štyri. John Smith je veľmi neobyčajný mladý muž. Mení identity, premiestňuje sa z mesta do mesta so svojím ochrancom Henrym a uniká pred nemilosrdnými nepriateľmi, vyslanými s jediným cieľom - zničiť ho. John dokola znova a znova začína svoj život bez akejkoľvek väzby na minulosť. V malom mestečku, v ktorom práve našiel útočisko, stretáva svoju prvú lásku, objavuje svoje neobyčajné schopnosti a spojenie s niekoľkými ďalšími, ktorých spája rovnaký osud...

Žáner: Akčný, Dráma, Science Fiction, Thriller
Réžia: D.J. Caruso
Hrajú: Alex Pettyfer (John), Timothy Olyphant (Henri), Teresa Palmerová (číslo 6), Dianna Agronová (Sarah), Callan McAuliffe (Sam), Kevin Durand (Mogadoriánský velitel)
Scénár: Miles Millar, Marti Noxon, Alfred Gough
Krajina: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocenie: 61 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko