Sledovať film Katie Ffordová: Srdce, ktoré milujem online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Katie Ffordová: Srdce, ktoré milujem
  Sledovať 1315 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Romantický
Réžia:
Helmut Metzger
Hrajú:
Fiona Schwartzová (Audrey McCulloh), Max Hegewald (Ray Gaynor), Ralf Bauer (Dr. Chad Morrison), Idil Ünerová (Ivy Gainor), Thomas Schmuckert (Alex Gaynor), Peggy Lukacová (paní Jankovicz)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2017
Popis:
Taxikářka Audrey přišla při nehodě o syna, jehož srdce bylo použito k transplantaci. Když Audrey náhodou veze zákazníka do městečka, kde žije příjemce orgánu, rozhodne se podívat se k jeho domu. V domnění, že jde o fyzioterapeutku, požádá chlapcova matka Audrey o pomoc. Audrey s chlapcem cvičí a cítí, že její život dostává opět smysl, má však strach říct rodině pravdu.
Hodnocenie:
57 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko