Sledovať film
Kingpin
online

Film Kingpin
  Trailer k filmu Kingpin Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

V žiadnom prípade si neželajte, aby ste niekedy niekde na nich narazili... Bláznivá komédia od tvorcov filmov Niečo na tej Mary je, Blbý a blbší či Ja, moje druhé ja a Irena.
Roy Munson bol veľkým šampiónom v bowlingu. Ešte si ani nestihol poriadne užiť slávu a uznanie a už urobil chybu, ktorá ho stála sľubnú kariéru. Najbližších sedemnásť rokov prežil predávaním v obchode s bowlingovym vybavením, keď sa zoznámi s mladým Ishmaelom Boorgom, ktorý, ako sa zdá, je rodený šampión. To je šanca, na akú čakal a netrvá dlho, kým aj Ishmaela presvedčí, že Roy je tým najlepším trénerom, akého si mohol želať...

Žáner: Komédia
Hrajú: Woody Harrelson (Roy Munson), Randy Quaid (Ishmael), Vanessa Angelová (Claudia), Bill Murray (Ernie McCracken), Chris Elliott (Gambler), William Jordan (pan Boorg)
Krajina: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocenie: 67 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko