Sledovať film Konec agenta w4c online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 105 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Konec agenta w4c
  Trailer k filmu Konec agenta w4c   Sledovať 1338 filmov a 105 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie, parodie
Réžia:
Václav Vorlíček
Hrajú:
Jan Kačer (Cyril Juan - Agent W4C), Jiří Sovák (Foustka), Jan Libíček (Rezident), Květa Fialová (Alice), Josef Hlinomaz (Agent), Jaromír Pleskot (Šéf)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1967
Popis:
Boj mezinárodních špionážních centrál o obyčejnou hotelovou slánku. V té se ovšem ukrývají plány na vojenské využití Venuše.

Cyril Juan Borquette je agentom W4C. Patrí k veľkým zvodcom, sympaťákom a hrdinom v jednom, je nepremožiteľným bojovníkom s oceľovými nervami, ktorý súčasne myslí a koná. Jedného dňa ho na dovolenke, spestrenej tmavovlasou kráskou, vyruší prestrelka bandy konkurenčných agentov. Je vyslaný do nemenovaného mesta, aby tu v jednej nemenovanej reštaurácii našiel soľničku ukrývajúcu mikrofilm s plánmi na vojenské využitie Venuše. Tú ma odovzdať agentke organizácie Biela hmla, krásnej Alici Robertsovej. Je celkom isté, že akcia bude smrteľne nebezpečná, pretože o miktrofilm vedú boj všetky mocnosti sveta. S jedným však perfektne cvičení agenti nepočítali. Je to účtovník Fouska (Jiří Sovák) so svojím psom, povýšený na agenta s číslom 13 B. Jeho úlohou je sledovať situáciu, ale do ničoho sa nepliesť. To sa mu však nepodarí. Okamžite sa zamotá do vysokej hry mocností a navzdory svojej nevedomosti si vedie viac ako dobre. Naviac sa mu s jeho prístupom a snahou robiť všetko
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski