Film Král Petr I.

Sledovať film
Král Petr I.
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Film o hledání svobody. Pravdivý příběh srbského krále Petra I. se odehrává během první světové války. Srbská armáda, zdecimovaná a hladovějící, se musí stáhnout na Korfu přes zasněžené hory Albánie.

Žáner: Dráma, Historický, Vojnový
Réžia: Petar Ristovski
Hrajú: Lazar Ristovski (Kralj Petar I Karadjordjevic), Milan Kolak (Marinko Spasojevic), Radovan Vujovic (Zivota), Danica Ristovská (Makrena Spasojevic), Ivan Vujic (Momcilo Gavric), Ivan Markovic (Posilni)
Scénár: Vladimir Cosic, Petar Ristovski
Krajina: Grécko
Rok výroby: 2018
Hodnocenie: 68 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko