Sledovať film Království online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Film Království
  Sledovať 1385 filmov a 114 staníc za 0.10 € a bez záväzkov
Žáner:
Dráma, Thriller
Réžia:
Rodrigo Sorogoyen
Hrajú:
Antonio de la Torre (Manuel), Mónica Lópezová (Inés), José María Pou (Frías), Bárbara Lennieová (Amaia Marín), Nacho Fresneda (Paco), Ana Wagenerová (La Ceballos)
Scénár:
Isabel Pena, Rodrigo Sorogoyen
Krajina:
Španielsko, Francúzsko
Rok výroby:
2018
Popis:
Manuel, vlivný náměstek tajemníka regionální vlády, který má dobře našlápnuto k tomu, aby prorazil na vnitrostátní politické scéně, je nucen bojovat o přežití poté, co na veřejnost prosáknou zprávy o jeho zapletení v korupčním skandálu.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko