Sledovať film Krehká krása online

Prehrajte si film Krehká krása online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1348 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Krehká krása
  Sledovať Krehká krása online
Žáner:
Drama, Historický
Réžia:
Christiane Balthasar
Hrajú:
Luise Heyer (Johanna Steinmann), Maria Ehrichová (Marie Steinmann), Franz Dinda (Thomas Heimer), Dirk Borchardt (Friedhelm Strobel), Robert Gwisdek (Peter Maienbaum), Max Hopp (Wilhelm Heimer)
Krajina:
Německo, Česká republika
Rok výroby:
2016
Popis:
Lauscha v roku 1890. Nemecké mesto ležiace na juhu Durýnskeho lesa je centrom tradičného sklárskeho remesla. Po náhlej smrti svojho otca sa sestry Johanna (Luise Heyer) a Marie (Maria Ehrich) Steinmannové ocitnú na mizine. Ako ženy nesmú pokračovať v sklárskom umení svojho otca, a tak hľadajú svoje šťastie inde: Johanna ako asistentka obchodníka so sklenenými výrobkami Friedhelma Strobela (Dirk Borchardt), Marie ako maliarka na sklo v dielni Wilhelma Heimera (Max Hopp) a onedlho aj ako manželka jeho syna Thomasa (Franz Dinda). Strobel však Johannu brutálne obťažuje, Heimer zneužíva umelecký talent Marie a Thomas sa ukáže byť notorickým alkoholikom a tyranom. Trápenie zomkne sestry dohromady a rozhodnú sa vziať svoj osud do vlastných rúk. Vzoprú sa tradíciám a pokračujú v prevádzke otcovej sklárne, spočiatku tajne a potom v otvorenej súťaži s konkurenčnými podnikmi ovládanými mužmi. Pritom prekonávajú veľké prekážky, vynachádzajú sklenené vianočné ozdoby a nakoniec objavujú, čo to znamená milovať.
Hodnocenie:
63 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski