Sledovať film Kůň pro Winky online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Kůň pro Winky
  Trailer k filmu Kůň pro Winky   Sledovať 1228 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Rodinný
Réžia:
Mischa Kamp
Hrajú:
Ebbie Tamová (Winky Wongová), Aaron Wan (otec od Winky), Hanyi Han (matka od Winky), Jan Decleir (strýc Siem & Sinterklaas), Betty Schuurmanová (teta Cor), Mamoun Elyounoussi (Samir)
Krajina:
Belgie, Nizozemí
Rok výroby:
2005
Popis:
Splní se velké přání malé holčičky?

Šesťročná Winky Wongová sa presťahovala s rodičmi do Holandska, kde si jej rodičia otvoria čínsku reštauráciu. Winky sa zoznámi s pánom Siemom a pani Corou, ktorí chovajú kone. Blíži sa Mikuláš a deti sa učia v škole o tom, že Mikuláš nosí darčeky. Winky si praje len jedno: mať koňa! Keď sa 5. decembra objaví pred jej domom kôň, je nadšená, ale kôň patrí svätému Mikulášovi - či snáď ujovi Siemovi?
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski