Film Kuriér

Sledovať film
Kuriér
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Profesionálny kuriér je povolanie ako každé iné. Niekto chce niekam niečo prepraviť, ale pretože se mu zdajú poštové služby nespoľahlivé, radšej zverí takúto úlohu profesionálovi, ktorý akúkoľvek zásielku preberie s kamennou tvárou a rovnako bez zaváhania a s tým istým výrazom ju predá adresátovi. Samozrejme, za dohodnutú odmenu. Presne toto je práca Franka Martina, ktorý sa už roky drží jedného pravidla. Nikdy žiadnu zásielku neotvára. Lenže jedného dňa toto pravidlo poruší, čím sa pravdepodobne podpísal pod svoje súčasné problémy. Zásielkou totiž bola mŕtvola mladej ženy a Frank má teraz v pätách skupinu profesionálnych zabijakov...

Žáner: Akčný, Krimi, Thriller
Réžia: Corey Yuen
Hrajú: Jason Statham (Frank Martin), Shu Qiová (Lai Kwaiová), Matt Schulze, Ric Young (Pan Kwai), François Berléand, Eric Young (pan Kwai)
Scénár: Robert Mark Kamen, Luc Besson
Krajina: Francúzsko, USA
Rok výroby: 2002
Hodnocenie: 69 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko