Sledovať film Ľadové kráľovstvo online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film Ľadové kráľovstvo
  Trailer k filmu Ľadové kráľovstvo   Sledovať 1566 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Hudba & Umění, Komedie, Mysteriózní, Rodinný, Romantický, Thriller, Hudební komedie
Réžia:
Chris Buck, Jennifer Lee
Hrajú:
Kristen Bellová (Anna (Tereza Martinková)), Idina Menzelová (Elsa - sněhová královna (Andrea Elsnerová, Monika), Jonathan Groff (Kristoff (Miloslav König)), Josh Gad (Olaf (Václav Kopta)), Santino Fontana (Hans (Ondřej Brzobohatý)), Alan Tudyk (vévoda z Weseltonu)
Scénár:
Jennifer Lee, Shane Morris, Hans Christian Andersen, Chris Buck, Dean Wellins
Krajina:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Hlavnou hrdinkou je Anna, mladé a odvážne dievča, ktorá je prekliata staršou sestrou Elsou, bezcitnou ľadovou kráľovnou. Jedinou šancou na zlomenie kliatby je podstúpiť nebezpečnú cestu cez zasnežené vrcholky hôr. Cestou ju sprevádzajú drsný horal Kristoff a sobí kamarát Sven. Stretávajú sa s tajomnými trolmi, vtipným snehuliakom Olafom, ale tiež musia čeliť armáde kráľovniných zmrznutých bojovníkov. Podarí sa Anne zachrániť svoje srdce?
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko