Film Ľadové kráľovstvo

Sledovať film
Ľadové kráľovstvo
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Hlavnou hrdinkou je Anna, mladé a odvážne dievča, ktorá je prekliata staršou sestrou Elsou, bezcitnou ľadovou kráľovnou. Jedinou šancou na zlomenie kliatby je podstúpiť nebezpečnú cestu cez zasnežené vrcholky hôr. Cestou ju sprevádzajú drsný horal Kristoff a sobí kamarát Sven. Stretávajú sa s tajomnými trolmi, vtipným snehuliakom Olafom, ale tiež musia čeliť armáde kráľovniných zmrznutých bojovníkov. Podarí sa Anne zachrániť svoje srdce?

Žáner: Akčný, Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Hudba & Umenie, Komédia, Mysteriózny, Rodinný, Romantický, Thriller, Hudobná komédia
Réžia: Chris Buck, Jennifer Lee
Hrajú: Kristen Bellová (Anna (Tereza Martinková)), Idina Menzelová (Elsa - sněhová královna (Andrea Elsnerová, Monika), Jonathan Groff (Kristoff (Miloslav König)), Josh Gad (Olaf (Václav Kopta)), Santino Fontana (Hans (Ondřej Brzobohatý)), Alan Tudyk (vévoda z Weseltonu)
Scénár: Jennifer Lee, Shane Morris, Hans Christian Andersen, Chris Buck, Dean Wellins
Krajina: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 75 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko