Sledovať film Ľudia ako my online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Ľudia ako my
  Trailer k filmu Ľudia ako my   Sledovať 1307 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Alex Kurtzman
Hrajú:
Chris Pine (Sam), Elizabeth Banksová (Frankie), Michael Hall D'Addario (Josh), Michelle Pfeifferová (Lillian), Olivia Wildeová (Hannah), Mark Duplass (Ted)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Prodavač Sam, jemuž je něco přes dvacet, právě zjistil, že jeho otec náhle zemřel. V průběhu plnění otcovy poslední vůle však odhalí šokující tajemství, které obrátí jeho svět vzhůru nohama: má třicetiletou sestru, o které nikdy neslyšel. Komediální drama USA (2012). Hrají: Chris Pine, Elizabeth Banksová, Michael Hall D'Addario. Režie: Alex Kurtzman.
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko