Sledovať film Marat-Sade online

Prehrajte si film Marat-Sade online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1245 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Marat-Sade
  Trailer k filmu Marat-Sade   Sledovať Marat-Sade online
Žáner:
Drama, Horor, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Peter Brook
Hrajú:
Patrick Magee (Marquis de Sade), Ian Richardson (Jean-Paul Marat), Michael Williams (Herald), Clifford Rose (Pan Coulmier), Glenda Jacksonová (Charlotte Cordayová), Freddie Jones (Cucurucu)
Krajina:
Velká Británie
Rok výroby:
1966
Popis:
Píše se 13. červenec 1808 a v charentonském ústavu pro choromyslné se schází početné, vzácné obecenstvo, aby zhlédlo mimořádně zajímavou produkci. Markýz de Sade, jeden z chovanců, napsal a režijně se zdejšími pacienty připravil hru o události, k níž došlo právě před patnácti lety. Hru o zavraždění Jeana-Paula Marata, velké postavy francouzské revoluce, jehož 14. července 1793 ubodala ve vaně mladá fanatička Charlotta Cordayová. Pacienti-herci jsou na místě, ředitel ústavu vítá diváky, prolog je uvádí do děje... Divadlo na divadle může začít...
Hodnocenie:
74 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski