Film Max Minsky a já

Sledovať film
Max Minsky a já
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Nelly Sue Edelmeisterová, dcera Američanky a berlínského hudebníka, má ve škole samé jedničky. Až na tělocvik. Když se dozví, že její vysněný princ Eduard, který skutečně pochází z královské rodiny a zajímá se stejně jako ona o astronomii, se stal patronem turnaje v basketbalu, chce se Nelly dostat do školního týmu. Na oplátku za něj Nelly udělá všechny úkoly, aby před rodiči utajil, že nechodí na placené akademické kurzy, a mohl tak peníze využít pro sebe. Nelly teď ale nestíhá docházet do židovské školy na přípravu k bat mitzva, na čemž trvá její židovská matka.

Žáner: Komédia
Réžia: Anna Justice
Hrajú: Zoe Moore (Nelly Sue Edelmeister), Emil Reinke (Max Minsky), Adriana Altarasová (Lucy Bloom Edelmeister), Jan Josef Liefers (Benny Edelmeister), Monica Bleibtreuová (Risa Ginsberg), Susanna Simonová (Melissa Minsky)
Scénár: Holly-Jane Rahlens
Krajina: Nemecko
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 68 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko