Sledovať film Max Minsky a já online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 102 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Max Minsky a já
  Trailer k filmu Max Minsky a já   Sledovať 1332 filmov a 102 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie
Réžia:
Anna Justice
Hrajú:
Zoe Moore (Nelly Sue Edelmeister), Emil Reinke (Max Minsky), Adriana Altarasová (Lucy Bloom Edelmeister), Jan Josef Liefers (Benny Edelmeister), Monica Bleibtreuová (Risa Ginsberg), Susanna Simonová (Melissa Minsky)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2007
Popis:
Nelly Sue Edelmeisterová, dcera Američanky a berlínského hudebníka, má ve škole samé jedničky. Až na tělocvik. Když se dozví, že její vysněný princ Eduard, který skutečně pochází z královské rodiny a zajímá se stejně jako ona o astronomii, se stal patronem turnaje v basketbalu, chce se Nelly dostat do školního týmu. Na oplátku za něj Nelly udělá všechny úkoly, aby před rodiči utajil, že nechodí na placené akademické kurzy, a mohl tak peníze využít pro sebe. Nelly teď ale nestíhá docházet do židovské školy na přípravu k bat mitzva, na čemž trvá její židovská matka.
Hodnocenie:
66 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski