Sledovať film Maximální limit online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Maximální limit
  Trailer k filmu Maximální limit   Sledovať 1348 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Komedie, Thriller
Réžia:
D.J. Caruso
Hrajú:
Al Pacino (Walter Abrams), Matthew McConaughey (Brandon Lang), Rene Russová (Toni Morrowová), Armand Assante (Novian), Jeremy Piven (Jerry), Jaime Kingová (Alexandria)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Kolik chcete riskovat?

Brandon Lang miluje futbal. Jeho životným snom je byť profesionálnym futbalistom a zarábať milióny. Nanešťastie sa mu však prihodí nehoda a vážne si zraní koleno a kariéra futbalistu je pre Brandona nenávratne preč. Po tomto neúspechu sa ale nevzdá a vo vidine získania množstva peňazí začne stávkovať na zápasy. Postupne sa mu začína v tipovaní dariť a vyhráva väčšie a väčšie čiastky peňazí. Po mnohých takýchto výhrach si ho všimne obchodník Walter Abrams a pozve Brandona na Manhattan a ponúkne mu prácu. Brandon zmení svoje meno a celú identitu a stáva sa vyhľadávaným poradcom Walterových priateľov a rodiny. Jeho vynikajúce znalosti hry priťahujú čoraz viac vplyvnejších a významnejších ľudí, ktorí majú záujem o Brandonove tipy. Zároveň sa ale Brandon zblíži s Walterovou manželkou Toni, ktorá vlastní kaderníctvo. Zrazu však Brandonove tipy prestávajú vychádzať a zákazníci, ktorí sa spoliehajú na Brandonove tipy, prehrávajú svoje peniaze. Medzi Brandonom a Walterom sa zvyšuje napätie. Jediné čo ich totiž spája sú peniaze, ktoré vďaka Brandonovi vyhrávali, preto Walter nevidí dôvod, prečo by mali byť naďalej priateľmi. Zdá sa, že prišiel čas, aby sa Brandon čo najskôr vrátil domov...
Hodnocenie:
63 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski