Sledovať film Ministr online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Ministr
  Trailer k filmu Ministr   Sledovať 1203 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Pierre Schöller
Hrajú:
Olivier Gourmet (Bertrand Saint-Jean), Michel Blanc (Gilles), Zabouová (Pauline), Laurent Stocker (Yan), Sylvain Deblé (Martin Kuypers), Didier Bezace (Dominique Woessner)
Krajina:
Francie, Belgie
Rok výroby:
2011
Popis:
Minister dopravy, Bertrand Saint-Jean, je uprostred noci prebudený svojim osobným sekretárom. Došlo k závažnej dopravnej nehode, ktorá vyžaduje prítomnosť zástupcu štátu. Minister nemá inú možnosť. Tak začína odysea štátneho úradníka, naprieč stále zložitejšiemu a nepriateľsky naladenému svetu. Rýchlosť, boja o moc, chaos, ekonomická kríza... V šialenom slede udalostí strieda jedna krízová situácia druhou. Aké obete sú títo vysoko postavení muži ochotní akceptovať? Ako dlho vydrží v štáte, ktorý pohltí tých, ktorí mu slúžia?
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski