Sledovať film Môj bratranec Vinny online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Môj bratranec Vinny
  Trailer k filmu Môj bratranec Vinny   Sledovať 1203 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie
Réžia:
Jonathan Lynn
Hrajú:
Joe Pesci (Vincent La Guardia Gambini), Ralph Macchio (William Robert Gambini), Marisa Tomeiová (Mona Lisa Vitoová), Mitchell Whitfield (Stanley Marcus Rothenstein), Fred Gwynne (Soudce Chamberlain Haller), Lane Smith (D.A. Jim Trotter)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Komédia o dvoch nevinných študentoch, ktorým hrozí dlhé väzenie, najmä od chvíle, keď do súdnej siene vstúpi ich obhajca.

Dvoch spolužiakov z New Yorku, Billa a Stana, vďaka nedorozumeniu v Alabame zatknú pre podozrenie z vraždy. Pretože vôbec netušia, z čoho ich obvinili, ich výpovede spustia reťazec ďalších nedorozumení a zdá sa, že jediný spôsob, ako uniknúť elektrickému kreslu, je skontaktovať Billyho talianskeho bratranca Vincenta Gambiniho. Začínajúceho právnika, ktorý zložil skúšky
Hodnocenie:
76 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski