Sledovať film Monštrum online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 113 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film Monštrum
  Trailer k filmu Monštrum   Sledovať 1480 filmov a 113 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Horor, Science Fiction, Thriller
Réžia:
Matt Reeves
Hrajú:
Lizzy Caplanová, Jessica Lucasová (Lily), T.J. Miller (Hud), Michael Stahl-David (Rob Hawkins), Odet Jasmin, Mike Vogel (Jason Hawkins)
Scénár:
Drew Goddard
Krajina:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Táto noc zmení život všetkým. A niektorým ho ho ukončí. Producent J.J. Abrams, autor originálnych a veľmi sledovaných televíznych seriálov Alias a Stratení tentoraz pripravil výnimočný zážitok pre divákov kín. S jeho thrillerom Monstrum vás čaká stopercentný adrenalínový zážitok, s akým ste sa v kinosále ešte určite nestretli.
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 113 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko