Sledovať film Muž na pravom mieste online

Prehrajte si film Muž na pravom mieste online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1338 filmov a 105 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Muž na pravom mieste
  Sledovať Muž na pravom mieste online
Žáner:
Drama
Réžia:
Mark Williams
Hrajú:
Alison Brieová (Lynn Vogel), Gerard Butler (Dane Jensen), Willem Dafoe (Dane's Boss), Gretchen Molová (Elise Jensen), Alfred Molina (Unemployed Engineer), Dustin Milligan (Sumner)
Krajina:
Kanada
Rok výroby:
2016
Popis:
Dane Jensen je zamestnaný v prestížnej chicagskej personálnej agentúre Blackridge Recruiting agency. Ako lovec mozgov vyhľadáva špičkových inžinierov a pracovníkov na vrcholové technické pozície. Jeho šéf Ed Blackridge sa chystá odísť do dôchodku a hľadá svojho nástupcu. Bude to Dane alebo jeho ambiciózna rivalka Lynn Vogelová? Obaja po prestížnej manažérskej pozícii veľmi túžia. Stane sa však niečo nečakané. Danovmu desaťročnému synovi Ryanovi diagnostikujú leukémiu.
Hodnocenie:
65 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski