Sledovať film Následky lásky online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Následky lásky
  Trailer k filmu Následky lásky   Sledovať 1388 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Paolo Sorrentino
Hrajú:
Toni Servillo (Titta), Olivia Magnaniová (Sofia), Adriano Giannini (Valerio), Antonio Ballerio (manažer banky), Gianna Paola Scaffidiová (Giulia), Nino D'Agata (Mafioso)
Krajina:
Itálie
Rok výroby:
2004
Popis:
Každý z nás má nejaké tajomstvo. Avšak Titta ich má viac ako jedno.

Päťdesiatnik Titta vedie extrémne nudný, extrémne rutinný a extrémne nezáživný život v bližšie nešpecifikovanom švajčiarskom hoteli. Jeho každodennú rutinu, pozostávajúcu iba z niekoľkých nemenných úkonov, však naruší láska a všetky problémy, ktoré z nej vyplývajú. Jeho doterajší život bez práce, plný samoty, ticha, vyfajčených cigariet a prázdnych pohárikov v hotelovom bare, sa zrazu začne meniť.
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski