Sledovať film Neporazitelný 2 online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Neporazitelný 2
  Trailer k filmu Neporazitelný 2   Sledovať 1219 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Drama, Krimi
Réžia:
Isaac Florentine
Hrajú:
Michael Jai White (George Chambers), Scott Adkins (Yuri Boyka), Ben Cross (Steven Parker), Eli Danker (Crot), Mark Ivanir (Gaga), Ken Lerner (Phil)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Michael Jai White se dostal do nejtvrdšího vězení na Sibiři. Aby si zachránil život, musí v boji bez pravidel porazit místního mistra Scotta Adkinse...

Profesionálny boxer George "The Iceman" Chambers sa práve chystá kvôli natáčaniu reklamy odletieť do Ruska. Členovia mafie mu však do batožiny podstrčia drogy, a tak šampión putuje rovno do najtvrdšieho väzenia na Sibíri. Tam ho nútia bojovať v krvilačnom súboji bez pravidiel proti tunajšiemu majstrovi väzenia Uri Boykovi. Chambers spočiatku bojovať nechce, no pod nátlakom sa podvolí. Je však podvedený. Teraz sa prebúdza jeho pravé boxerské ja, lebo k slobode vedie len víťazstvo...
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski