Film Neporazitelný 2

Sledovať film
Neporazitelný 2
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Profesionálny boxer George "The Iceman" Chambers sa práve chystá kvôli natáčaniu reklamy odletieť do Ruska. Členovia mafie mu však do batožiny podstrčia drogy, a tak šampión putuje rovno do najtvrdšieho väzenia na Sibíri. Tam ho nútia bojovať v krvilačnom súboji bez pravidiel proti tunajšiemu majstrovi väzenia Uri Boykovi. Chambers spočiatku bojovať nechce, no pod nátlakom sa podvolí. Je však podvedený. Teraz sa prebúdza jeho pravé boxerské ja, lebo k slobode vedie len víťazstvo...

Žáner: Akčný, Dráma, Krimi
Réžia: Isaac Florentine
Hrajú: Michael Jai White (George Chambers), Scott Adkins (Yuri Boyka), Ben Cross (Steven Parker), Eli Danker (Crot), Mark Ivanir (Gaga), Ken Lerner (Phil)
Scénár: Boaz Davidson, James Townsend, David N. White
Krajina: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 70 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko