Sledovať film Neriadené strely online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Neriadené strely
  Trailer k filmu Neriadené strely   Sledovať 1388 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Komedie, Romantický
Réžia:
Ferzan Ozpetek
Hrajú:
Riccardo Scamarcio (Tommaso Cantone), Nicole Grimaudová (Alba Brunetti), Alessandro Preziosi (Antonio Cantone), Ennio Fantastichini (Vincenzo Cantone), Lunetta Savino (Stefania Cantone), Ilaria Occhiniová (La nonna)
Krajina:
Itálie
Rok výroby:
2010
Popis:
Príbeh rodiny, vlastniacej továreň na výrobu cestovín v oblasti Salento, a preodvšetkým príbeh dvoch bratov, snažiacich sa o to, aby ich rodina na čele s otcom akceptovala takých, akí naozaj sú.

Hlavnou postavou filmového príbehu je Tommaso, najmladší syn kantonskej početnej a tradičnej rodiny z južného Talianska, ktorá sa už od 60. rokov zaoberá výrobou cestovín. Na ceste domov z Ríma, kde študuje literatúru a kde žije so svojím priateľom Marcom, sa Tommaso rozhodne povedať rodičom pravdu o svojej sexuálnej orientácii. Ale keď je konečne pripravený pred nich predstúpiť, jeho starší brat Antonio mu prekazí všetky jeho plány odhalením jeho vlastného tajomstva. Snímka Neriadené strely je zábavnou, povznášajúcou a zárveň dojemnou talianskou komédiou. Režisér Ozpetek tu volí hravý prístup k spracovaniu tohto príbehu, no zároveň kritizuje konvenčné hodnoty provinčného juhu Talianska s excentrickými postavami ako konzervatívny otec-filantrop, tetu alkoholičku, večne otrávené služobníctvo či ssexuálne chtiví Tommasoví priatelia. Témou rodinných tajomstiev, podivínskymi charaktermi postáv a horkosladkým tónovaním filmového rozprávania sa snímka Neriadené strely približuje k poetike filmov svojrázneho španielskeho režíséra Pedra Almodóvara.
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski