Film Niečo na tej Mary je

Sledovať film
Niečo na tej Mary je
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Situačná komédia o zamilovanom smoliarovi, prvej láske a príliš veľa nápadníkoch na meter štvorcový.Možno je to love story, ale aj tak ide iba o to... Niečo na tej Mary musí byť. Čosi, čo robí z každého muža, ktorého pozná, potenciálneho maniaka.
Mary je skrátka úžasná! Kto už ju nemiluje, čoskoro do toho spadne. Láska k peknej, inteligentnej, milej a bohatej Mary je nevyhnutná. Ted o nej sníval už na strednej škole a aj keď mu zubný strojček na kráse nepridal, vybrala si Mary ako sprievodcu na maturitný ples práve jeho. Ted má však navyše aj obrovskú smolu. Po sérii trapasov, které ho postihli v predvečer tej veľkej udalosti u Mary doma, sa Ted rozhodol svoju vyvolenú radšej už nikdy nevidieť. Ubehlo však trinásť rokov a jeho srdce je stále zranené nenaplnenou láskou. Na radu svojho priateľa najme Ted súkromného detektíva Healyho, aby Mary vypátral. Odporný Healy sa do stále krásnej Mary zaľúbi a Tedovi nahovorí o jeho krehkej láske z detstva množstvo nezmyslov. Teda to v žiadnom prípade neodradí a rozhodne sa údajne tučnej, rozvedenej Mary so štyrmi deťmi pomôcť...

Žáner: Komédia, Romantický
Réžia: Bobby Farrelly, Peter Farrelly
Hrajú: Cameron Diazová (Mary Jensen Matthewsová), Matt Dillon (Pat Healy), Ben Stiller (Ted Stroehmann), Lee Evans (Tucker), Chris Elliott (Dom Woganowski), Lin Shayeová (Magda)
Scénár: Ed Decter, John J. Strauss, Peter Farrelly, Bobby Farrelly
Krajina: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocenie: 70 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko