Film Obávaný bojovník

Sledovať film
Obávaný bojovník
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Bojovník bez strachu, hrdina bez súpera...
Huo Yuan Jia sa už ako mladý chlapec snaží vyrovnať svojmu otcovi a dosiahnuť jeho kvality v bojovom umení Wu Shu. Jeho najväčšou túžbou je robiť česť svojmu rodu a byť tým najlepším. To sa mu po niekoľkých rokoch a náročných súbojoch aj podarí. Jeho povesť majstra bojových umení sa šíri rýchlosťou blesku, ale priamoúmerne s prichádzajúcou slávou rastie i jeho pýcha. Po tom, ako v súboji zabije svojho súpera, krvná pomsta padne na celú jeho rodinu. Po tejto tragédii zmizne na sedem rokov, aby objavil pravý zmysel boja...

Žáner: Akčný, Dráma
Réžia: Ronny Yu
Hrajú: Shido Nakamura (Anno Tanaka), Betty Sunová (Yueci), Yong Dong (Nong Jinsun), Hee Ching Pawová (Hua Yuan Jiaova matka), Jet Li (Huo Yuan Jia/Fok Yuen Gaap), Yun Qu (babička)
Scénár: Christine To, Chris Chow, Chi-long To
Krajina: Hong Kong, USA
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 76 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko