Sledovať film Obyčejní lidé online

Prehrajte si film Obyčejní lidé online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1336 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Obyčejní lidé
  Trailer k filmu Obyčejní lidé   Sledovať Obyčejní lidé online
Žáner:
Drama
Réžia:
Robert Redford
Hrajú:
Donald Sutherland (Calvin Jarrett), Mary Tyler Mooreová (Beth Jarrettová), Judd Hirsch (Dr. Tyrone C. Berger), Timothy Hutton (Conrad Jarrett), M. Emmet Walsh (Trenér Salan), Elizabeth McGovernová (Jeannine Prattová)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1980
Popis:
Komorní příběh tří lidí, kteří se přestali slyšet.

Niektoré filmy sa pozerajú. Tie druhé sa cítia. Táto rodina sa na prvý pohľad javí ako celkom "obyčajná". Dobré finančné zázemie, korektný a spravodlivý otec Calvin, vždy pekne upravená matka Beth a dospievajúci syn Conrad. Ako je potom možné, že mladý Conrad sa odrazu celkom zrúti? Zistiť to má doporučený psychiater, ktorý sa spolu s Conradom vydá na cestu odhaľovania jednej veľkej rodinnej tragédie. Pred našimi očami sa rozkrýva takomstvo, ktoré z obyčajného robí niečo celkom iné a ani Conrad si nemôže byť istý, na čo všetko si ešte spomenie.
Hodnocenie:
78 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski