Film Odříznutí

Sledovať film
Odříznutí
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Umělkyně Linda, sužovaná děsivou bouří na opuštěném ostrově, kde se kromě ní pohybuje i vrah, je nucena provést pitvu. Pokud najde v mrtvole ukrytou indicii, může tak zachránit unesenou dceru koronera Paula Herzfelda.

Žáner: Akčný, Horor, Krimi, Mysteriózny, Thriller
Réžia: Christian Alvart
Hrajú: Moritz Bleibtreu (Paul Herzfeld), Jasna Fritzi Bauer (Linda), Lars Eidinger (Jan Erik Sadler), Fahri Yardim (Ender Müller), Enno Hesse (Ingolf von Appen), Christian Kuchenbuch (Philipp Schwintowski)
Scénár: Christian Alvart
Krajina: Nemecko
Rok výroby: 2018
Hodnocenie: 65 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko