Sledovať film Odstrel'ovac online

Prehrajte si film Odstrel'ovac online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1394 filmov a 114 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!
Film Odstrel'ovac
  Trailer k filmu Odstrel'ovac   Sledovať Odstrel'ovac online a 114 staníc za 0.10 €
Žáner:
Akčný, Dráma, Krimi, Mysteriózny, Thriller
Réžia:
Antoine Fuqua
Hrajú:
Mark Wahlberg (Bob Lee Swagger), Michael Pena (Nick Memphis), Danny Glover (plukovník Isaac Johnson), Kate Maraová (Sarah Fennová), Elias Koteas (Jack Payne), Rhona Mitraová (Alourdes Galindoová)
Scénár:
Jonathan Lemkin
Krajina:
USA, Kanada
Rok výroby:
2007
Popis:
Včerajšok bol o cti. Dnešok je o spravodlivosti.

Režisér akčnej drámy Training Day Antoine Fuqua natočil ďalší film z žánrovej kategórie, v ktorej sa cíti najlepšie. Hrdinom Ostreľovača je elitný sniper, ktorý sa ocitne v nezávideniahodnej situácii, keď je obvinený z pokusu o atentát na amerického prezidenta. V nerovnom súboji jedinca proti systému sa Mark Wahlberg vydáva v stopách osamelých bojovníkov, ktorí museli zužitkovať všetky svoje schopnosti k tomu, aby v tejto vopred prehranej hre prežili a zvíťazili.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko