Sledovať film On je fakt božský! online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film On je fakt božský!
  Sledovať 1348 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Komedie
Réžia:
Gurinder Chadha
Hrajú:
Georgia Groomeová (Georgia Nicolsonová), Eleanor Tomlinsonová (Jas), Aaron Johnson (Robbie), Alan Davies (Bob Nicholson), Karen Taylor (Connie Nicholson), Tommy Bastow (Dave the Laugh)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Pred dovŕšením pätnástich narodenín upúta dospievajúcu Georgiu nový chlapec v škole - Robbie, člen kapely Stiffa Dylansa. Nanešťastie si už Robbie dohodol rande s Georginou úhlavnou nepriateľkou perfektnou Lindsay. A tak Georgii nezostáva nič iné len vymylieť plán ako ho získať a osláviť tie najlepšie narodeniny v živote.
Hodnocenie:
62 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko