Film Operácia Zlomený šíp

Sledovať film
Operácia Zlomený šíp
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Plán krádeže atómových hlavíc, ktorý vymyslel elitný americký pilot, major Deakins (John Travolta), treba zastaviť za každú cenu.
Počas cvičného letu havaruje lietadlo Stealth, vybavené dvoma atómovými raketami. Obaja piloti - major Victor Deakins a kapitán Riley Hale boli veľmi skúsení, a nikto si nevie haváriu vysvetliť. Začína sa tak operácia Zlomený šíp, čo je označenie pre stratu atómovej bomby. Najhoršie však je, že vedenie armády si myslí, že vinníkom je Riley, ale opak je pravdou. Haváriu spôsobil Deakins, aby mohol rakety predať obchodníkovi so zbraňami Pritchettovi. Riley však prežije a je odhodlaný dokázať nielen Deakinsovu vinu, ale zabrániť aj predaju atómových zbraní...

Žáner: Akčný, Thriller
Réžia: John Woo
Hrajú: John Travolta (Vic Deakins), Christian Slater (Riley Hale), Samantha Mathisová (Terry Carmichaelová), Delroy Lindo (Max Wilkins), Bob Gunton (Pritchett), Frank Whaley (Giles Prentice)
Scénár: Graham Yost
Krajina: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocenie: 61 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko