Sledovať film Orheimovci online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Orheimovci
  Trailer k filmu Orheimovci   Sledovať 1348 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Arild Andresen
Hrajú:
Vebjorn Enger (Jarle Orheim), Kristoffer Joner (Terje Orheim), Cecilie A. Mosliová (Sara Orheimová), Glenn André Viste Boe (Helge Ombo), Rolf Kristian Larsen, Tone Beate Mostraum (Ragnhild)
Krajina:
Norsko
Rok výroby:
2012
Popis:
Příběh teenagera Jarleho a jeho rodičů, kteří se navzdory otcovu alkoholismu a násilnému chování stále snaží žít spolu. Jarle nachází únik v hudbě, politickém aktivismu a prvních láskách - stále mu však zbývá vyhrát ještě jednu bitvu na domácí půdě a stát si doma za svým slovem.
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski