Sledovať film Ostrí chlapci online

Prehrajte si film Ostrí chlapci online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Ostrí chlapci
  Trailer k filmu Ostrí chlapci   Sledovať Ostrí chlapci online
Žáner:
Akční, Komedie, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Shane Black
Hrajú:
Russell Crowe (Jackson Healy), Ryan Gosling (Holland March), Angourie Rice (Holly), Matthew Bomer (John Boy), Margaret Qualley (Amelia), Yaya DaCostaová
Krajina:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2016
Popis:
S touto dvojicou detektívov si užijete každý prípad.

Režisér Shane Black prináša n a plátna kín ďalšiu zo svojich nezabudnuteľných komédií, plnú skvelých akčných scén a vtipných hlášok. Jacksona Healyho si ľudia najímajú, keď potrebujú raz a navždy vyriešiť nejaký problém. Popleteného detektíva Hollanda Marcha si väčšinou nenajíma nikto. Neuveriteľnou náhodou sa títo dvaja zapletú do prípadu, v ktorom ide o nezvestné dievča a mŕtvu pornohviezdu. Ich svojrázne vyšetrovacie metódy ich dovedú k odhaleniu šokujúcej konšpirácie, ktorej nitky vedú až k tým najvyšším kruhom.
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski