Sledovať film Osud človeka online

Prehrajte si film Osud človeka online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1327 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Osud človeka
  Trailer k filmu Osud človeka   Sledovať Osud človeka online
Žáner:
Drama, Válečný
Réžia:
Sergej Bondarčuk
Hrajú:
Sergej Bondarčuk (Sokolov), Pavel Boriskin (Vanja), Zinaida Kiriyenková (Irina), Pavel Volkov (Ivan), Yuri Averin (Muller), Kirill Alekseyev (German Major)
Krajina:
Rusko
Rok výroby:
1959
Popis:
Sugestívny vojnový príbeh režiséra Sergeja Bondarčuka, nakrútený podľa novely Michaila Šolochova. 1946, kedy sa spisovateľ stretne s neznámym mužom.. Tým neznámym je Andrej Sokolov, prostý človek, ktorý by bol žil spokojným životom obyčajného človeka, keby neprišla vojna. Andrej rozpráva o strašných podmienkach života, o utrpení vo vojenských táboroch a strate ľudskej dôstojnosti. Andrej sa však nedal pokoriť a má odvahu čeliť svojmu osudu, ktorý preň nikdy nestratil zmysel.
Hodnocenie:
80 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski