Sledovať film Pat Garrett & Billy the Kid online

Prehrajte si film Pat Garrett & Billy the Kid online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Pat Garrett & Billy the Kid
  Trailer k filmu Pat Garrett & Billy the Kid   Sledovať Pat Garrett & Billy the Kid online
Žáner:
Historický, Western
Réžia:
Sam Peckinpah
Hrajú:
James Coburn (Pat Garrett), Kris Kristofferson (Billy The Kid), Richard Jaeckel (šerif Kip McKinney), Katy Juradová (paní Bakerová), Chill Wills (Lemuel), Barry Sullivan (Chisum)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1973
Popis:
Po letech se znovu setkávají dva legendární pistolníci. Pojí je dávné přátelství, jenže teď stojí každý na opačné straně zákona...

Legendárny western slávneho Sama Peckinpaha rozpráva o dvoch slávnych pištoľníkoch a bývalých priateľoch, ktorí teraz stoja na rôznych stranách zákona. Pat Garrett sa stal šerifom a jeho úlohou je dostať Billyho a jeho komplicov. Autorom hudby je Bob Dylan, ktorý si zahral tajomného mladíka Aliasa.
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski