Film Pátek třináctého

Sledovať film
Pátek třináctého
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Vitajte v Crystal Lake.
Zem v okolí letného tábora Crystal Lake je nasiaknutá krvou. Desať dielov kultového hororu Piatok trinásteho si vybralo svoju daň v podobe životov mnohých teenagerov, ktorí boli v nesprávny čas na nesprávnom mieste. Desať dielov tiež úplne vyčerpalo scenáristickú invenciu, takže spočiatku výborná hororová séria naberala čím ďalej negatívnejší nádych. Dvadsať deväť rokov po jednotke preto spojili sily producent Michael Bay a režisér Marcus Nispel, ktorí už dokázali resuscitovať Texaský masaker motorovou pílou a natočili legendárny horor znovu.

Žáner: Horor
Réžia: Marcus Nispel
Hrajú: Jared Padalecki (Clay), Danielle Panabakerová (Jenna), Amanda Righettiová (Whitney), Travis Van Winkle (Trent), Aaron Yoo (Chewie), Derek Mears (Jason Voorhees)
Scénár: Damian Shannon, Mark Swift, Mark Wheaton, Victor Miller
Krajina: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 55 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko