Film Plnou parou vzad!

Sledovať film
Plnou parou vzad!
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Jerry je nezdolný romantik, ktorý hľadá skutočnú lásku. Jeho kamarát, tučný Nick je pôžitkársky smoliar, túžiaci iba po sexe. Keďže s Jerrym sa práve rozišla priateľka, prijme Nickovo pozvanie na zábavnú plavbu, kde na nich určite budú čakať desiatky lačných a krásnych žien. Pomstychtivý pracovník cestovnej kancelárie im však predá lístky na plavbu homosexuálov. Tak sa začína „strastiplná“ cesta, na ktorej Jerry stretne krásnu Gabrielu, a aby si ju získal, predstiera, že je gay. Nick, naopak, o svojej orientácii na chvíľu zapochybuje, ale jeho srdce nakoniec vzplanie ku krásnej Švédke Inge. Na palube sú síce len samí homosexuáli, ale našťastie sa tu ocitne aj zachránený švédsky bikini tím...

Žáner: Komédia
Réžia: Mort Nathan
Hrajú: Cuba Gooding Jr. (Jerry Robinson), Horatio Sanz (Nick Ragoni), Roselyn Sanchezová (Gabriela), Vivica A. Foxová (Felicia), Maurice Godin (Hector), Roger Moore (Lloyd Faversham)
Scénár: Mort Nathan, William Bigelow
Krajina: USA, Nemecko
Rok výroby: 2002
Hodnocenie: 52 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko