Film Poslední loupež

Sledovať film
Poslední loupež
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Skúsený zlodej šperkov a najmä diamantov Joe Moore šéfuje gangu, ktorí tvoria Bobby Blane a Don Pincus, a jeho oveľa mladšia manželka Fran. Najnovšiu zákazku dostanú od Mickeya Bergman. Po úspešnom vylúpení klenotníctva ich Mickey núti, aby dokonca ukradli švajčiarsku zásielku zlata a do partie vzali aj jeho synovca Jimmyho Silka. Skúseným lupičom sa to nepozdáva, a tak sa v bande šíri neistota, nikto neverí nikomu, každý sleduje každého a pripravujú sa seba vzájomne podrazy. Ani jeden z nich netuší, čo ho čaká v najbližšom okamihu...

Žáner: Dráma, Krimi
Réžia: David Mamet
Hrajú: Gene Hackman (Joe Moore), Danny DeVito (Bergman), Delroy Lindo (Bobby Blane), Sam Rockwell (Jimmy Silk), Rebecca Pidgeonová (Fran Moore), Ricky Jay (Don 'Pinky' Pincus)
Scénár: David Mamet
Krajina: Kanada, USA
Rok výroby: 2001
Hodnocenie: 65 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko