Sledovať film Pravda o mužích online

Prehrajte si film Pravda o mužích online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1338 filmov a 105 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Pravda o mužích
  Sledovať Pravda o mužích online
Žáner:
Drama, Komedie
Réžia:
Nikolaj Arcel
Hrajú:
Thure Lindhardt (Mads), Tuva Novotnyová (Marie), Rosalinde Mynster (Julie), Signe Egholm Olsenová (Louise), Henning Valin Jakobsen (Peter), Karen-Lise Mynsterová (Birthe)
Krajina:
Dánsko
Rok výroby:
2010
Popis:
Mads se právě stěhuje do nového domu se svou krásnou přítelkyní Marií, když tu ho náhle přepadnou pochybnosti. Je to opravdu smysl jeho života? Už si doopravdy prožil všechny své sny? Je opravdu šťastný? Mads všechno zahodí, uteče od Marie a propadne zoufalé snaze zažít své největší sny a najít smysl života. Jde o vpravdě nadlidský úkol, do kterého zapojí i své nejbližší přátele Louise a Petera, nová rande, mladší přítelkyni, další rozchody, setkání s rodinou své nastávající, noční tahy městem, frustrující hodiny strávené prací na dokonalém scénáři a věčné hledání šťastného života. Truth About Men je dojemná a upřímná černá komedie o mužích, jejich snech, láskách a smyslu života.
Hodnocenie:
66 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski