Sledovať film Přelud svobody online

Prehrajte si film Přelud svobody online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Přelud svobody
  Sledovať Přelud svobody online
Žáner:
Drama, Komedie
Réžia:
Luis Bunuel
Hrajú:
Adriana Astiová (La dame en noir et la soeur du premier préfet / Pr), Julien Bertheau (Le premier préfet de police / First Prefect), Jean-Claude Brialy (Foucauld / pan Foucauld), Adolfo Celi (Le docteur de Legendre / doktor Pasolini), Paul Frankeur (L'aubergiste / Innkeeper), Michael Lonsdale (Le chapelier / Hatter)
Krajina:
Itálie, Francie
Rok výroby:
1974
Popis:
Surrealistická komedie Luisa BuDuela je jeho předposledním filmem a zároveň jakousi rekapitulací témat, kterými se režisér během své tvorby zabýval, ať už je to pokrytecká morálka buržoazní společnosti a církve, nebo s ní spjata absurdnost společenských pravidel, kvůli kterým jsme neustále v zajetí vlastních předsudků, pověr, či úchylek.
Hodnocenie:
79 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski