Sledovať film Priepasť online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Priepasť
  Trailer k filmu Priepasť   Sledovať 1224 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Science Fiction, Thriller
Réžia:
James Cameron
Hrajú:
Ed Harris (Virgil Brigman), Mary Elizabeth Mastrantonioová (Lindsey Brigmanová), Michael Biehn (Hiram Coffey), Leo Burmester (Catfish De Vries), Todd Graff (Alan Carnes), John Bedford Lloyd (Jammer Willis)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1989
Popis:
James Cameron, režisér filmov Terminátor I, II a Votrelci, nakrútil príbeh o stretnutí ľudí s mierumilovnými mimozemšťanmi na dne podmorskej priepasti. Dominuje výtvarná stránka diela a špeciálne efekty, zaslúžene ocenené Oscarom (40% akcie sa odohráva pod vodou a bolo namáhavo nakrúcaných v dvoch obrovských nádržiach nedokončenej jadrovej elektrárne v Južnej Karolíne).

Americká jadrová ponorka Montana zaznamená v Kajmanskej oblasti neďaleko Kuby silný podmorský pohyb. Po strate energetických zdrojov sa potopí do hĺbky 200 stôp. Vojsko požiada o pomoc posádku podmorskej vrtnej veže Deepcore. Veliteľ veže Bud Brigman nie je nadšený, pretože záchranná operácia sa má realizovať pod vedením poručíka Coffeyh a s účasťou Budovej manželky Lindsey . Na hladine je hurikán. Padajúci žeriav lanom stiahne aj vrtnú vežu na okraj podmorskej priepasti. V nej svetielkujú inteligentné mimozemské bytosti žijúce na dne oceána. Môžu sa prejaviť ako dlhý had vody, schopný nabrať podobu jednotlivých členov posádky, s ktorými sa pokúšajú komunikovať. Vojaci proti nim použijú jadrovú zbraň. Výskumníci chcú naopak znefunkčniť naprogramovanú jadrovú nálož, ktorá spadla až na dno podmorskej priepasti do hĺbky 17-tisíc stôp, kde človek nikdy ešte nebol. Bringman už nemá dosť špeciálnej dýchacej kvapaliny, aby sa z dna priepasti vrátil... *** Mierumilovní mimozemšťania z mamutej kozmickej lode mu zachránia život.
Hodnocenie:
76 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski