Sledovať film Princezny online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Princezny
  Trailer k filmu Princezny   Sledovať 1209 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Fernando León de Aranoa
Hrajú:
Candela Peňaová (Caye), Micaela Nevárezová (Zulema), Mariana Corderová (Pilar), Llum Barreraová (Gloria), Violeta Pérezová (Caren), Monica Van Campenová (Angela)
Krajina:
Španělsko
Rok výroby:
2005
Popis:
Príbeh dvoch rozdielnych žien, ktoré spája ich remeslo, označované aj ako najstaršie. Caye sa prostitúciu živí len dočasne, šetrí totiž na prsné implantáty. Pre prisťahovalkyňu Zulemu je táto práca nutnosťou, ktorú chce zabezpečiť lepšiu budúcnosť pre svojho synčeka. Keď sa stretnú, sú každá v inom postavení, a v podstate proti sebe - konkurentky z rajónu. Čoskoro však pochopia, že sú na jednej lodi a z ich spiklenectva a priateľstva sa rodí tento príbeh, ktorý vyhral tri španielske filmové ceny Goya, okrem iného za najlepšiu pieseň od interpreta Manu Chao
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski