Sledovať film Prodloužený víkend online

Prehrajte si film Prodloužený víkend online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1348 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Prodloužený víkend
  Trailer k filmu Prodloužený víkend   Sledovať Prodloužený víkend online
Žáner:
Drama
Réžia:
Jason Reitman
Hrajú:
Kate Winsletová (Adele), Josh Brolin (Frank), Gattlin Griffith (Henry Wheeler), Tobey Maguire (starší Henry Wheeler), Tom Lipinski (mladý Frank), Maika Monroe (Mandy)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Romantický příběh, který stojí za to.

Hlavným hrdinom filmu Predĺžený víkend je trinásť ročný Henry Wheeler, ktorý sa zúfalo snaží byť hlavou rodiny v dvojčlennej domácnosti, ktorú zdieľa so svojou osamelou matkou Adele a popritom bojuje s vlastnou pubertou a búriacimi sa hormónmi. Behom víkendového nákupu sa stretnú s Frankom Chambersom, mužom, ktorý očividne potrebuje pomoc. Zároveň ale pôsobí ako nebezpečný človek. Chambers Adele presvedčí, aby ho u seba ubytovala, pretože práve utiekol z väzenia a nemá sa kde ukryť. Udalosti spoločne prežitého predĺženého víkendu všetkým trom zmenia život.
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski