Sledovať film Profesionální manželka online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Profesionální manželka
  Trailer k filmu Profesionální manželka   Sledovať 1219 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie
Réžia:
François Ozon
Hrajú:
Catherine Deneuveová (Suzanne Pujol), Gérard Depardieu (Maurice Babin), Fabrice Luchini (Robert Pujol), Karin Viardová (Nadege), Judith Godrecheová (Joëlle), Jérémie Rénier (Laurent Pujol)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2010
Popis:
Film je adaptáciou bezmennej hry Pierra Barilleta a Jean-Pierra Grédyho. Rok 1977, mestečko Sainte-Gudule na severe Francúzska. Suzanne Pujole je submisívna žena v domácnosti a oddaná manželka tyranského manžela - továrnika Roberta Pujola, ktorý svoj podnik na výrobu dáždnikov riadi železnou rukou. Zdá sa byť rovnako neprístupný a despotický ako k svojim zamestnancom, tak k deťom a manželke. Po štrajku, ktorý vyvolajú zamestnanci a následnom zosadení manžela, sa Suzanne nečakane ocitá vo vedení továrne a k všeobecnému prekvapeniu sa ukazuje ako žena činu a zdravého rozumu. Keď sa ale Robert vracia oddýchnutý a vo výbornej forme nazad, situácia sa začne komplikovať. Začne prežívať osobnú krízu, ku ktorej sa pridajú zdravotné problémy...
Hodnocenie:
64 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski