Sledovať film Psí kus online

Prehrajte si film Psí kus online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1229 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Psí kus
  Sledovať Psí kus online
Žáner:
Komedie, Rodinný
Réžia:
Miroslav Balajka
Hrajú:
Rudolf III. Hrušínský, Simona Stašová, Libuše Šafránková, Pavel Kříž, Milena Steinmasslová, Naďa Konvalinková
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2005
Popis:
Pan Pošta se v manželství tak dlouho cítil jako pes, až se mu to stalo osudným.

"Pane doktore, cítím se jako pes," sdělil jednoho dne pan Ota Pošta plaše a důvěrně psychiatrovi. A byla to pravda. Pan Pošta, spořádaný opravář praček, se už delší dobu necítil právě nejlépe. Na vině byla jeho rodinná pozice. Pan Pošta byl nenáročný a poněkud neprůbojný člověk, kterému osud přichystal těžkou zkoušku v podobě dominantní ženy Věry. Pracovala jako notářka na notářství a vydělávala dvakrát tolik než on. Měla ho ráda, to ano, ale po svém. Domácí operační prostor pana Pošty nikdy nebyl příliš veliký, ale od té doby, co děti odešly z domu se postupně dále zmenšoval. Tak se pan Pošta ocitl na posledním místě rodinného žebříčku a zacházelo se s ním jako se psem. Není tedy divu, že se jednoho dne sám ve psa proměnil!
Hodnocenie:
81 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski