Sledovať film Púštny kvet online

Prehrajte si film Púštny kvet online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1245 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Púštny kvet
  Trailer k filmu Púštny kvet   Sledovať Púštny kvet online
Žáner:
Životopisný, Drama
Réžia:
Sherry Horman
Hrajú:
Soraya Omar-Scego (Waris), Idriss Abdillahi Houfaneh (starý muž), Awa Said Darar (Amina), Roun Daher Ainan (Waris' matka), Osman Aden Dalieg (Waris' otec), Liya Kebede (Waris Dirie)
Krajina:
Velká Británie, Německo, Rakousko
Rok výroby:
2009
Popis:
Skutečný příběh o cestě z africké pouště na světová přehlídková mola.

Film Púštny kvet vznikol podľa rovnomennej autobiografickej knihy autorky Waris Dirie, ktorá do svojich 13 rokov vyrastala v Somálsku a po svojom úteku do Londýna sa stala jednou z najznámejších svetových topmodeliek. Keď sa kniha v roku 1998 objavila na pultoch kníhkupectiev, svet bol šokovaný. Bývalá modelka rozpráva strhujúci životný príbeh, v ktorom popisuje svoju neuveriteľnú cesto od kočovného života v somálskej púšti na najznámejšie svetové prehliadkové móla. Bol to sen a nočná mora zároveň. V New Yorku, na vrchole svojej kariéry, po prvýkrát v rozhovore otvorene prehovorila o probléme ženskej obriezky, ktorú sama podstúpila, keď mala len 5 rokov. Krátko po rozhovore sa rozhodla, že skončí s kariérou topmodelky a zasvätí svoj život boju proti tomuto starobylému rituálu. Od roku 1997 je Veľvyslankyňou UNFPA (United Nations Population Fund) pre odstránenie problému ženskej obriezky vo svete.
Hodnocenie:
74 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski