Sledovať film Saturno Contro online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Saturno Contro
  Trailer k filmu Saturno Contro   Sledovať 1203 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Dokument, psychologický, Drama
Réžia:
Ferzan Ozpetek
Hrajú:
Stefano Accorsi (Antonio), Margherita Buyová (Angelica), Pierfrancesco Favino (Davide), Serra Yilmazová (Neval), Ennio Fantastichini (Sergio), Ambra Angioliniová (Roberta)
Krajina:
Itálie
Rok výroby:
2007
Popis:
Čo sa stane, keď sú zrazu nútení prestať skrývať svoje pocity?

Po úspechu filmu Okno naproti prichádza režisér Ferzan Ozpetek s ďalším príbehom o priateľstve, láske a strachu z ich prijatia. Partia štyridsiatnikov sa schádza na večeru, kde brilantný skupinový portrétista Ozpetek zobrazuje ich život, v ktorom bezstarostnú ľahkosť ich 20-tich a 30-tich rokov vystriedali každodenné starosti všedného dňa. Prostredníctvom svojich hrdinov zobrazuje spoločnosť, ktorá hľadá nové pravidlá medziľudských vzťahov.
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski